Ogłoszenie

SERCE DZIECKA- BEZ TAJEMNIC.

#1 2016-06-07 14:08:05

ewa

Aktywny

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 11
Punktów :   

wypoczynek na akord

Wiele osób narzeka, że latem podczas urlopu pojawiają się u nich objawy przeziębienia, grypy, anginy, a nawet zapalenia oskrzeli http://oscillo.pl/grypa-i-przeziebienie … i-roznice/ . Po tygodniu jesteśmy już zmęczeni urlopem i tęsknimy za pracą.
Co robić, aby w tym roku to się to nie powtórzyło?
Przede wszystkim sami zapracowujemy sobie na taki wakacyjny scenariusz. Zaczyna się już przed urlopem. Aby uniknąć zaległości przed wyjazdem bierzemy w pracy więcej obowiązków. W rezultacie na urlop wyjeżdżamy zestresowani, przepracowani i z deficytem snu. Tak osłabiony organizm ma do pokonania kolejną trudność: przystosowanie do innych warunków klimatycznych, nowej diety, odmiennego rytmu dnia. Poza tym zamiast stopniowo aklimatyzować się na urlopie, od razu idziemy na całość: rano wczesna pobudka, potem długie opalanie na plaży albo wyczerpująca wycieczka w górach. Nic dziwnego, że skutkiem tego wszystkiego jest nadszarpnięcie odporności.
Dlatego najlepiej przygotować się do urlopu uspokojeniem. Trzeba także zawczasu zadbać o dietę – powinna obfitować w warzywa, owoce oraz ryby. A będąc już na wakacjach, lepiej na stopniowo dawkować sobie atrakcje. A przede wszystkim dbać o sen. Nie traktujmy też urlopu tak jak pracy gonitwą na zaliczenie wszystkich zabytków, skorzystania z każdej atrakcji, wycieczki, czy przejścia wszystkich szlaków turystycznych w okolicy. Urlop to nie wypoczynek na akord.

Offline

 

#2 2016-06-11 18:08:32

dzin

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-06-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: wypoczynek na akord

O tak, coś w tym jest, jedyne o czym marzę, to żeby się w trakcie urlopu w końcu wyspać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hel agroturystyka www.wielka-plyta.pl www.carklub.pl słoń afrykański ciekawostki mobiletrade.pl