Kardiologia dziecięca

Ogłoszenie

SERCE DZIECKA- BEZ TAJEMNIC.

#16 2009-10-26 17:41:28

martaluka5

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

Witam.Moj synek ma 3 latka miesiac temu zle sie poczul i pojechalismy do szpitala po 2 dniach pobytu w szpitalu okazalo sie ze ma cos z sercem przewieziono nas do szpitala kardiologicznego w londynie.Tam po dlugim robieniu usg okazalo sie ze maly ma powiekszone serce i do tego niewydolnosc serca-kardiomiopatia roztrzeniowa.Bicie serca mial 180 na minute oddech 60min lezelismy prawie tydz na intensywnej terapi potem doprowadzili go do stanu ze przewiezli go na normalny oddzial lezelismy 4 tyg w szpitalu.Po wielu badaniach lekarze rozkladaja rece nie znaja przyczyny dlaczego tak sie stalo nie wiadomo czy ma to podloze genetyczne(maz mial male problemy kiedy byl dzieckiem)ale to chyba mozna wykluczyc bo sadze ze by juz dawno sie cos dzialo z dzieckiem a nie w wieku 3 lat.Wyszlismy ze szpitala z lekami FUROSEMIDE,ARPIRIN,LISINOPRIL.Teraz mamy miec 10 listopada usg kontrolne czy sa jakies zmiany.Czy wiecie moze czy ten typ choroby jest wyleczalny czy duzo dzieci z tego wychodzi.Ogolnie dziecko pogodne tyle ze szybko sie meczy.Jestem zalamana bo czytam o tej chorobie i z tego co widze to jest nie dobrze.Co dalej bedzie?Dziekuje za odp

Offline

 

#17 2009-10-29 14:23:23

marlena

Gość

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

my juz jesteśmy po operacji wszystko poszło dobrze mam nadzieje ze u Was rez tak bedzie

 

#18 2009-11-01 21:15:48

martaluka5

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

po jakiej operacij jestescie?

Offline

 

#19 2009-11-01 21:24:33

martaluka5

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

Acha juz wiem Marlenko.Ja mam 10 listopada usg kontrolne kurcze strasznie sie boje .Czy ktos jest na tym forum kto ma dzieciatko z niewydolnoscia serca:)

Offline

 

#20 2010-02-19 20:53:56

emilia

Gość

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

witam ja mam córeczke z niewydolnoscia serca i nie tylko pisałam w czesniej ze jedziemy do łodzi i bylismy ale do operacji nie doszło miała tylko robiony cewnik i czekamy na termin operacji jak wogóle profesor  sie podejmie bo jest u nas bardzo ciezka wada i bardzo skomplikowana wieze ze podejmie sie tej operacji i troche ulzy w cierpieniu mojej córki

 

#21 2011-12-20 14:42:53

OlA

Gość

Re: Wspólny kanał przedsionkowo- komorowy AVSD

A moze mi ktos powiedziec jak to jest z tymi operacjami, one sa refundowane jakos czy platne ??

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weekend spa ciechocinek sala na szkolenie kraków bronowice przeprowadzki firm kraków