Kardiologia dziecięca

Ogłoszenie

SERCE DZIECKA- BEZ TAJEMNIC.

#1 2014-06-04 22:06:15

ewa

Aktywny

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 11
Punktów :   

Pytanie - psychologia

Witajcie. Noszę się się z zamiarem zaczęcia studiów psychologicznych od kilka dobrych miesięcy, ale jak dotąd się nie zdecydowała, bo wiadomo jakie są kobiety, rodzinka tez mnie trochę zniechęca ("po co Ci studia!" itd) a może jestem niezdecydowana ale i uparta. Planuję podjąć pedagogikę i psychologie człowieka na WSB. Co prawda opis mnie w pełni satysfakcjonuje, ale mam do Was parę pytań - czy może już to studiował ktoś z Was? Czy jest tam więcej pedagogiki czy psychologii? To dla mnie bardzo ważne pytanie, gdybyście mogły/mogli mi odpowiedzieć (pytanie zwłaszcza do studentów tego, konkretnego kierunku!). A jego opis wygląda tak:

Twoja wiedza i umiejętności
Jako absolwent tej specjalności posiądziesz przede wszystkim przygotowanie z zakresu pedagogiki i psychologii człowieka w różnych etapach jego rozwoju. Będą to różne działy pedagogiki:
pedagogika ogólna, opiekuńcza, społeczna, specjalna, resocjalizacja,psychologii
psychologia, ogólna, rozwojowa, wychowawcza, kliniczna oraz innych nauk społecznych.
Praca dla Ciebie
Legitymując się dyplomem tej specjalności będziesz gotów do podjęcia pracy w:
pogotowiach opiekuńczych,
domach dziecka,
wioskach dziecięcych SOS,
ośrodkach pomocy społeczno –wychowawczej (typu: powiatowe centra pomocy rodzinie),
poradniach psychologiczno-pedagogicznych,
ogniskach wychowawczych,
organizacjach działających na rzecz dziecka i jego rodziny (stowarzyszenia, fundacje).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek hotel